We'll happily accept the return of any jar or container purchased from us for reusing

Your cart

Your cart is empty

Home & Garden

15 Results

Dried Tea

Dried Tea

$10.00

Unit price
per 

Beeswax Food Wraps

Beeswax Food Wraps

$25.00

Unit price
per 

Farm Fresh Eggs

Farm Fresh Eggs

from $4.00

Unit price
per 

Beaver Chewed Hiking Stick

Beaver Chewed Hiking Stick

$25.00

Unit price
per 

Honey Dipper
Sold out

Honey Dipper

$20.00

Unit price
per 

Forest Incense

Forest Incense

$6.00

Unit price
per 

Piney Powder

Piney Powder

$10.00

Unit price
per 

Locally Made Foraging Bag
Sold out

Locally Made Foraging Bag

$37.50

Unit price
per 

Smoke Stick Bundle

Smoke Stick Bundle

$6.00

Unit price
per 

Paddy Wax Paw Protectant

Paddy Wax Paw Protectant

$12.00

Unit price
per 

Hydrosol

Hydrosol

$16.00

Unit price
per 

Organic Luffa Sponge
Sold out

Organic Luffa Sponge

$6.00

Unit price
per 

Leather Conditioner

Leather Conditioner

$15.00

Unit price
per 

Seed Packets

Seed Packets

$3.00

Unit price
per 

Vintage Egg Record Chart

Vintage Egg Record Chart

$3.00

Unit price
per